Vandaag duurt het nog precies 5 weken voordat we onze grote reis gaan aanvangen. De tickets, de auto en de hotels zijn inmiddels geboekt!
Ik ben al een paar keer gevraagd wat nou precies onze planning is dus laat ik dat hier maar eens neerzetten voor de geïnteresseerden :)
We vliegen op maandag 25 augustus naar Las Vegas met een tussenstop in Houston, Texas. In Vegas aangekomen logeren we in het meest luxe hotel van onze reis: het 5-sterren hotel Aria. Na 2 nachtjes trekken we daarna verder richting Zion NP. Vervolgens gaan we naar Bryce Canyon en dan via Capitol Reef naar Moab waar de twee national parks Arches en Canyonlands liggen. Met een flinke uitstap richting Salt Lake City voor een concert van Arctic Monkeys (slechts 5 uur uit de route ;)) gaan we naar Monument Valley en dan door naar Page. Hier blijven we een paar dagen voor verwachte hoogtepunten Antilope Canyon en Horseshoe Bend <3 Dan gaan we via een oud stukje Route 66 richting LA waar we een paar dagen blijven voor Disneyland (Anaheim), Warner Brothers en de andere sights die niet gemist mogen worden. Vervolgens omhoog via highway 1 en de Big Sur naar San Francisco om ook daar weer een paar dagen te blijven. Om toch nog te eindigen met natuurschoon trekken we eerst naar Yosemite NP en dan via Death Valley weer naar Las Vegas.
Ging dit allemaal te snel? Zie hier de uitgeschreven route:
Ik ben al een paar keer gevraagd wat nou precies onze planning is dus laat ik dat hier maar eens neerzetten voor de geïnteresseerden :)
We vliegen op maandag 25 augustus naar Las Vegas met een tussenstop in Houston, Texas. In Vegas aangekomen logeren we in het meest luxe hotel van onze reis: het 5-sterren hotel Aria. Na 2 nachtjes trekken we daarna verder richting Zion NP. Vervolgens gaan we naar Bryce Canyon en dan via Capitol Reef naar Moab waar de twee national parks Arches en Canyonlands liggen. Met een flinke uitstap richting Salt Lake City voor een concert van Arctic Monkeys (slechts 5 uur uit de route ;)) gaan we naar Monument Valley en dan door naar Page. Hier blijven we een paar dagen voor verwachte hoogtepunten Antilope Canyon en Horseshoe Bend <3 Dan gaan we via een oud stukje Route 66 richting LA waar we een paar dagen blijven voor Disneyland (Anaheim), Warner Brothers en de andere sights die niet gemist mogen worden. Vervolgens omhoog via highway 1 en de Big Sur naar San Francisco om ook daar weer een paar dagen te blijven. Om toch nog te eindigen met natuurschoon trekken we eerst naar Yosemite NP en dan via Death Valley weer naar Las Vegas.
Ging dit allemaal te snel? Zie hier de uitgeschreven route:
Dag 1 - Aankomst Las Vegas
Dag 2 - Las Vegas
Dag 3 – Las Vegas – Springdale (265 km)
Dag 4 – Zion
Dag 5 – Springdale – Bryce Canyon (136 km)
Dag 6 – Bryce Canyon – Capitol Reef (192 km)
Dag 7 – Capitol Reef – Moab (234 km)
Dag 8 – Moa
Dag 9 – Moab
Dag 10 – Moab – Salt Lake City (377 km)
Dag 11 – SLC – Mexican Hat (577 km)
Dag 12 – Mexican Hat – Monument Valley - Page (266 km)
Dag 13 – Page
Dag 14 – Page – Grand Canyon (217 km)
Dag 15 – Grand Canyon – Laughlin (271 km)
Dag 16 – Laughlin – LA (184 km)
Dag 17 – LA
Dag 18 – LA
Dag 19 – LA
Dag 20 – LA – Pismo Beach (Arroyo Grande) (280 km)
Dag 21 – Pismo Beach - San Francisco (410 km)
Dag 22 – San Francisco
Dag 23 – San Francisco
Dag 24 – San Francisco – Yosemite (Curry Village) (326 km)
Dag 25 – Yosemite (Curry Village)
Dag 26 – Yosemite – Bodie – Mammoth Lakes (270 km)
Dag 27 – Mammoth Lakes – Death Valley (330 km)
Dag 28 – Death Valley – Las Vegas (210 km)
Dag 29 – Las Vegas
Zo, nog eens jullie blog aan het bekijken en binnen 10 dagen vertrekken jullie al... Ik volg alvast heel benieuwd jullie blog, zo krijg ik al een voorproefje van onze aankomende reis ;-) Veel plezier!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Sarah (van AllesAmerika)